Новини
У рамках співпраці з Норвезькою радою у справах біженців (NRC), відбулась зустріч тренерів цієї організації з батьками учнів нашої гімназії. Метою візиту стало обговорення актуальних питань підтримки психоемоційного стану дітей, особливо в нинішніх непростих умовах.
В Миколаївській гімназії N61 відбулася нетворкінг-сесія присвячена темі: "Виклики дистанційного навчання та шляхи їх подолання". Захід зібрав батьків, вчителів, а також фахівців – практичного психолога та соціального педагога гімназії. Під час якої було всебічно розглянуто питання, що хвилюють усіх учасників освітнього процесу в умовах онлайн-навчання.
З метою розвитку емоційної стійкості та створення безпечного, сприятливого навчального середовища серед здобувачів освіти, 12-13.03 та 19-20.03.2025 тренерами Норвезької ради у справах біженців (NRC) для вчителів Миколаївської гімназії №61 та Миколаївського ліцею "Академія дитячої творчості" було проведено BLP тренінги, на яких вчителі покращили свої знання з програми "Підтримки відновлення учнів у надзвичайних ситуаціях".
З метою недопущення залучення супротивником (вербування, використання) неповнолітніх дітей до виконання завдань, пов’язаних зі знищенням обладнання та вчиненням терористичних актів на об’єктах інфраструктури,
21 березня 2025 року здобувачі освіти Миколаївської гімназії N61 зустрілися з офіцером патрульної поліції - Олександром ФЕДОРОВИМ, який провів профілактичний захід щодо запобігання вчинення диверсій підлітками.
Упродовж березня 2025 року практичним психологом Вікторією ГУМНИЦЬКОЮ, для здобувачів освіти нашої гімназії, проводилися заняття з елементами тренінгу “Ментальне здоров’я. Як подбати про себе? ” Мета: навчити учасників освітнього процесу справлятися зі стресом та напругою, формувати навички стресостійкості та самодопомоги у кризових станах.
У зв’язку зі збільшенням кількості нещасних випадків, пов’язаних із мінами
та іншими вибухонебезпечними предметами, а також з настанням зимового
періоду, що підвищує ризик таких інцидентів, пропонуємо добірку відеороликів соціального характеру,
спрямованих на попередження мінної небезпеки.
Рідні, незламнії, мужні й хоробрі,
Найсміливіші, відважні та добрі,
Люблячі, милії, ніжні й кохані,
Вмілі, упевнені та незрівняні.
Щира подяка вам, наші герої!
Ворога знищете ви у двобої.
Вами пишаємось й вірим безмежно!
Будемо вільні ми і незалежні!
1 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України – свято пам'яті про наших звитяжних предків, які ціною свого життя виборювали право на незалежність і волю; свято вшанування козацької доблесті; свято вдячності ветеранам Другої світової, які захищали свою землю та головне, це день вшанування героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України
Щороку 29 і 30 вересня у київському Бабиному Яру згадують жертв масових убивств 1941 року. Під час нацистської окупації Києва, в часи Другої світової війни, урочище Бабин Яр стало місцем масових розстрілів. Наприкінці вересня 1941-го за два дні нацисти розстріляли понад 33 тисячі людей.
Цьогоріч в Україні відзначатимуть 83-річницю наймасовішого розстрілу в урочищі. До Дня пам'яті трагедії Бабиного Яру в Миколаївській гімназії N61 вчителями історії, для учнів 5-9х класів, були проведені уроки пам'яті «Яр смерті – Яр пам’яті».
17 та 18 вересня 2024 року, в межах місячника безпеки життєдіяльності та тижня безпеки дорожнього руху, старшим інспектором відділу зв'язку з громадськістю управління патрульної поліції в Миколаївській області Павловою Анною Анатоліївною роз'яснювальну роботу з тими: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров'я зберігай!»
18 вересня 2024 року, у рамках Всеукраїнського "Олімпійського тижня", вчителями фізичної культури Ануфрієвою Л.В. та Кутовою С.Є для здобувачів освіти 5-х класів Миколаївської гімназії N 61 та Миколаївської гімназії N 24 , було проведено спільний спортивний онлайн захід "Зародження Олімпійського руху"
У Миколаївській гімназії № 61 пройшов тиждень фізичної культури під девізом "Спорт - посол МИРУ!"
Всі учасники, батьки, гості отримали масу задоволення та позитивні емоції.
Перший дзвоник – це завжди особливий день, повний радості, натхнення та нових очікувань. Він символізує початок захопливої подорожі у світ знань, відкритих і незабутніх моментів. Це свято об'єднує учнів, учителів і батьків, нагадуючи про важливість навчання та спільних зусиль на шляху до успіху.
З 26.02.2024 по 08.03.2024 р. з метою зацікавлення учнів, підвищення рівня їх навчальних досягнень, привернення уваги до екологічних проблем та пошуку можливих шляхів їх вирішення, в Миколаївській гімназії №61 проведено предметний тиждень з біології.
27 лютого по 5 березня 2024 року у місті Вестерлоо (Бельгія), проходив Міжнародний турнір з рукопашного бою. Збірна команда України посіла друге командне місце. П'ятеро спортсменів із Миколаєва чудово дебютували на цьому складному старті. Яковлєв Віктор та Васенков Артем стали срібними призерами турніру. Хотілося б сказати спасибі керівництву Всеукраїнської Федерації рукопашного бою: Президенту Федерації Радченку Юрію Анатолійовичу, віце-президенту Радченку Андрію Анатолійовичу, тренерському складу Національної збірної, доктору збірної Кошовому Сергію Миколайовичу! ДЯКУЄМО БАТЬКАМ НАШИХ СПОРТСМЕНІВ!!!!! Спортсменів підготували: Майстер спорту України Міжнародного класу, тренер вищої категорії Брільов Андрій Олегович та Заслужений тренер України з рукопашного бою Міненко Олександр Васильович.
З метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, відродження національної культури й духовності, вшанування пам'яті Великого Кобзаря і його ролі у становленні нації та української культури, привернення уваги до творчості поета, опанування здобувачами освіти духовною культурою українського народу, підвищення рівня національно-громадянського виховання у Миколаївській гімназії № 61 з 05 по 08 березня 2024р. будуть проходити Шевченківські дні.
Сьогодні, у Міжнародний день рідної мови, свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями. Вітаємо вас, дорогі друзі, з Міжнародним днем рідної мови. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!
8 лютого у Миколаївській гімназії №61 відбулося засідання круглого столу: "Мотивація до навчання – ключ до успіху" у рамках роботи Батьківського клубу «Сім’я і школа».